for Use

Can't-Miss: 5 профілів, які перетворять гортання інстаґраму на вивчення англійської

3 года назад
37664

Інстаґрам - не тільки про красиві фотографії з відпусток, лайки та реакції на сторіс. Це чудова платформа для безкоштовного вивчення англійської.

В інстаґрамі є багато викладачів, які поширюють відео з правильною вимовою, емігрантів із англомовних країн, які розповідають про свій досвід вивчення, та профілів мовних шкіл і платформ, які допомагають легко запам’ятовувати граматичні конструкції та слова.

Ось підбірка акаунтів, на які варто підписатись в інстаґрамі, щоб перетворити гортання стрічки новин на вивчення англійської.

#1 lenasbody 

lenasbody - викладачка англійської веде блог про вивчення мови. Вона розповідає, як правильно побудувати процес навчання та як нарешті почати розмовляти англійською без бар’єрів.

До того ж, у її профілі є практичні навики: вона розбирає американський сленг у популярних піснях, публікує підбірки англійських слів із прикладами, які важко (чи варто) запам’ятати, а також пропонує багато інтерактиву в сторіс.

Наприклад, один із дописів присвячений словам, які всі плутають на рівні С2:

1. DISEASED VS DECEASED
diseased = suffering from a disease
deceased = (person) who has recently died

2. LOCATE VS LOCALIZE
to locate = to find the position of somebody or something
to localize = to confine to a particular part of area 

3. LUXURIOUS VS LUXURIANT
luxurious = very rich and comfortable
luxuriant = abundant in vegetation

#2 olia_chicago

olia_chicago - українка, яка переїхала в Чикаго. У своєму профілі розповідає про життя в Америці, стереотипи (очікування/реальність) та американський сленг, який не завжди легко зрозуміти, навіть якщо ти думаєш, що знаєш англійську.

У рубриці #остатки_філолога авторка публікує підбірки розмовних англійських слів, сленгів і скорочень, які так люблять використовувати американці в побутових розмовах, і які можуть загнати в глухий кут не-носіїв.

Ось декілька слів із одного поста:

1. ditto - означає the same. Ex. - I love this song! - Ditto!
2. Smol, bc and fam. Smol - модний спелінг small, і спробуй це поясни своїй вчительці в ЗОШ 22? Bc - because, fam - family, бо нащо писати повністю?
3. Chevrolegs - то як аналог нашого “11 автобуса”. Довго ржала з цього слова. Значення - коли в тебе з засобів пересування тільки власні ноги. Ex. Girl: "What kind of car you got?" Guy: "Chevrolegs."


 #3 friends_english_school

friends_english_school - інстаґрам-акаунт, який ми не могли не додати в цю підбірку: це сторінка нашої мовної школи. Тут знайдеш багато відео із небанальними словами, фразами та поясненнями граматики, щоб запам’ятати раз і назавжди.

Також познайомишся з нашими викладачами, які в коротких відео пояснюють значення ідіом, фразових слів і часи. Ось одне із них, більше таких відео на нашій сторінці:

А ще у нашому профілі можеш перевірити свої перекладацькі скіли. У рубриці “translation time” показуємо, як гугл перекладає популярні пісні, і чому все-таки краще вчити англійські слова та перекладати самостійно.


#4 judah_18

judah_18 - блог україномовного американця, який живе у Франківській області. Він розповідає про свій погляд на життя в Україні, ментальні відмінності та труднощі вивчення української мови.

Крім цього, у сторіс майже щодня пояснює та перекладає сленгові слова, підбираючи еквіваленти як в англійській, так в українській мові. Також у збережених сторіс знайдеш переклади пісень та окремих фраз.

Декілька сленгових слів із блогу:

1. opps - хейтери
2. lit - кайф
3. homie - друг
4. corny - банальний
5. Godspeed - з Богом!

#5 aniavelychko_english

niavelychko_english - викладачка, яка розповідає про англійську мову з душею й гумором. На цій сторінці багато коротких відео із поясненнями значень слів і способів їх вживання в розмовній мові.

Одне відео, зазвичай, присвячене одному слову чи виразу. Авторка пояснює значення слова, наводить приклади вживання й розповідає про додаткові значення, про які ми часто навіть не здогадувались. 

Наприклад: 
1. Milk - молоко, доїти.
2. Tiger’s milk - міцні алкогольні напої .
3. Milk a duck - робити щось неможливе


Якщо хочеш швидше вивчити чи покращити свою англійську, оточи себе мовою! 
Підпишись на цікаві акаунти в соцмережах, читай, слухай, запам’ятовуй нові слова та просто присвячуй англійській 20-30 хвилин щодня.

А також спробуй вивчати англійську онлайн і лови своє перше безкоштовне заняття у школі FRIENDS English Club.
 

Подпишись, чтобы не пропустить свежие статьи!

Подписаться

Бесплатный пробный урок английского

  • Определим твой уровень

  • Подберём подходящий тип занятий

  • Познакомим с твоим будущим френд‑тичером

Имя

Номер телефона