for use

Whaaat? Що говорити, коли не зрозумів щось у розмові англійською

8 років томуeye4 715Читати 2 хвилини
Автор:FRIENDS English Club

#speaking#лайфхак

Головна / Friends Space / For Use / Whaaat? Що говорити, коли не зрозумів щось у розмові англійською

Ти говориш англійською, це вже стрес, ти панікуєш, відволікаєшся і можеш пропустити чи не зрозуміти, що тобі сказали. Це нормально. Погодься, таке буває – навіть високий рівень володіння англійською не гарантує, що ти зрозумієш 100% сказаного у розмові.

Розповідаємо, як продовжувати діалог, якщо ти не зрозумів, що сказав співрозмовник.

Базова формула така – Вдихни. Заспокойся. Перепитай.

Так, так просто! Але зробити це потрібно чемно, щоб дати людині зрозуміти, що ти зацікавлений у цій розмові. Тому:

Як ввічливо перепитати?

Неправильно: "Whaaaaat???"

Правильно:

  • Sorry? – Вибачте?
  • I'm sorry. I didn't catch that. – Вибач, я не зрозумів.
  • I'm sorry, sir. I didn't hear you. – Вибач, я не почув.

Також можна попросити безпосередньо: "Could you repeat that, please?".

Як попросити говорити повільніше англійською?

Якщо співрозмовник говорить дуже швидко, використовуй вирази:

  • – Please speak more slowly.
  • – Please speak a little slower.

Близькому другові можна сказати slow down.

Як ти вже зрозумів, не треба боятися перепитувати. Відмова повторити сказане або говорити повільніше швидше виняток у розмові з іноземцями, тим більше з ввічливими та добродушними американцями. Так що запасайся корисними фразами та сміливо використовуй їх на практиці!

Безкоштовний пробний урок англійської

  • Визначимо твій рівень

  • Підберемо відповідний тип занять

  • Познайомимо з твоїм майбутнім френд-тічером

Ім'я
Номер телефону
Phone
Введіть коректний номер телефону
Електронна пошта