5 шкідливих порад для тих, кому не потрібні іноземні мови — дотримуйся їх і не зможеш освоїти жодну мову. А навіщо? Багатьом вистачає і одного рідного.

Ну й справді, навіщо тобі ці розмовні фрази та практика спонтанного мовлення англійською, адже ти ще вивчив не всі правила! Забудь і про англомовні фільми та книги — адже в них так багато незрозумілої тобі граматики.
Найкраща англійська — у підручниках. Штудуй правила лише з граматичних посібників і можеш забути про відчутний прогрес у вивченні англійської мови.
- Займайся тільки з одним учителем
Тут є кілька найважливіших моментів. По-перше, якщо сумніваєшся у кваліфікації вчителя, у жодному разі його не змінюй, адже це такий стрес. Стерпиться злюбиться, як то кажуть. Та й добре, що тобі некомфортно, заради знань можна й потерпіти.
По-друге, якщо тобі дістався класний викладач, то все залишайся з ним на все життя і навіть не думай спілкуватися з кимось ще. Навіщо тобі слухати людей з іншою вимовою, акцентом та словниковим запасом? Ти швидко звикнеш до свого викладача і почуватимешся в повному комфорті, спілкуючись лише з ним.
- Дивися складні фільми та серіали без субтитрів
Все ж кажуть, що потрібно дивитися фільми англійською без субтитрів, мовляв, так ти поринаєш у мовне середовище. Не звертай увагу на свій рівень та складність серіалу; медична, юридична, фінансова лексика, "Доктор Хаус" зі своїми незрозумілими (ні якою мовою) термінами, "Гра Престолів" з її наполовину вигаданою лексикою.
Без субтитрів не зрозуміло й половини сказаного? Зате ти повністю занурився в англомовне середовище!
{Баннер #1}
- У жодному разі не спілкуйся з іноземцями
І не мандруй за кордон. А якщо вже поїхав, то уникай спілкування — а то раптом ще тобі доведеться говорити англійською з незнайомими людьми. зробити замовлення в кафе або запитати дорогу на вулиці. Тож навіщо тобі ці носії мови ще нав'язуватимуть свою ідеальну англійську. Фу.
- Переконай себе в тому, що ти не маєш здібностей до вивчення іноземних мов
Так, саме так. Усі мають — а ти не маєш. Звичайно, ніхто до пуття сказати не може, що це за здібності та таланти такі, але їх у тебе точно. От усім іншим легко вивчати англійську, їм навіть зусиль прикладати не потрібно, не те що тобі. І взагалі, у тебе технічний склад розуму, який не дає зрозуміти ці ваші іноземні мови.
Якщо твоя мета — ніколи не вивчити англійську, дотримуйся цих правил та прогресу навчання в тебе не буде гарантовано. Якщо ж ти хочеш досягти успіху у вивченні англійської, записуйся на своє 1-е безкоштовне заняття, u> і ти відчуєш зростання вже з перших занять!