for brain

Що не так зі словом everybody?

8 років томуeye5 912Читати 5 хвилин
Автор:FRIENDS English Club

#grammar

Головна / Friends Space / For Brain / Що не так зі словом everybody?

Розбираємося, як правильно використовувати дієслова після займенників із закінченням -body і -one (everybody, somebody, anyone, everyone, nobody)  у множині або однині.

everybody want or wants

Слова, які закінчуються на -body або -one (somebody, anyone, everyone, nobody) мають цікаву особливість. В англійській після них ставиться дієслово у формі однини – із закінченням -s. Так що правильно  everybody wants!

Відмінний приклад - назва пісні One Republic "Everybody loves me" (ну або пісні The Chainsmokers "Everybody hates me"=))

Але! Уявимо, що ці фрази мають продовження, ну, припустимо: "Мене всі люблять, але я вдаю, що не помічаю їх".

У цій пропозиції з'явився займенник. В англійській мові, враховуючи те, що дієслово стоїть в однині, начебто було б логічно використовувати і займенник в однині: "Everybody loves me, but him!" Але немає.

Якщо ми продовжуємо говорити про те ж everybody(somebody, anyone, everyone, nobody),то називаємо його вже theyі використовуємо дієслово у множині:

"Everybody loves me, але я не маю на увазі them!"

І ще кілька прикладів для кращого запам'ятовування теми:

— Anyone можна дізнатися про cook if they go для шкільної школи для місяця.

— Будь-хто може навчитися готувати, якщо він місяць походить до кулінарної школи.

— Someone's calling you!

— Tell them I'm busy!

— Тобі хтось дзвонить!

— Скажи йому, що я зайнятий!

Безкоштовний пробний урок англійської

  • Визначимо твій рівень

  • Підберемо відповідний тип занять

  • Познайомимо з твоїм майбутнім френд-тічером

Ім'я
Номер телефону
Phone
Введіть коректний номер телефону
Електронна пошта