Розбираємося, як правильно використовувати дієслова після займенників із закінченням -body і -one (everybody, somebody, anyone, everyone, nobody) – у множині або однині.

Слова, які закінчуються на -body або -one (somebody, anyone, everyone, nobody) мають цікаву особливість. В англійській після них ставиться дієслово у формі однини – із закінченням -s. Так що правильно – everybody wants!
Відмінний приклад - назва пісні One Republic "Everybody loves me" (ну або пісні The Chainsmokers "Everybody hates me"=))
Але! Уявимо, що ці фрази мають продовження, ну, припустимо: "Мене всі люблять, але я вдаю, що не помічаю їх".
У цій пропозиції з'явився займенник. В англійській мові, враховуючи те, що дієслово стоїть в однині, начебто було б логічно використовувати і займенник в однині: "Everybody loves me, but him!" Але немає.
Якщо ми продовжуємо говорити про те ж everybody(somebody, anyone, everyone, nobody),то називаємо його вже theyі використовуємо дієслово у множині:
"Everybody loves me, але я не маю на увазі them!"
І ще кілька прикладів для кращого запам'ятовування теми:
— Anyone можна дізнатися про cook if they go для шкільної школи для місяця.
— Будь-хто може навчитися готувати, якщо він місяць походить до кулінарної школи.
— Someone's calling you!
— Tell them I'm busy!
— Тобі хтось дзвонить!
— Скажи йому, що я зайнятий!