Ти, мабуть, бачив статті з такими заголовками, як «Десять порад щодо написання електронних листів» або «Кращі сайти для розширення словникового запасу». На цей раз ми вирішили написати про вивчення англійської з іншого погляду.
Пропонуємо тобі 7 шкідливих порад, які ти повинен використовувати, якщо НЕ вивчатимеш англійську мову.
Тому запам'ятай, що в жодному разі не потрібно робити.
1. Перекладай все!
Переклад тобі необхідний як на ранніх етапах, а й у більш просунутих рівнях.
Як тільки ти опануєш базовий словниковий запас, ти маєш продовжувати думати своєю рідною мовою і намагатися перекласти все дослівно, і неважливо, що це сповільнює прогрес!
Коли хтось щось говорить, сконцентруйся на чіткому перекладі, не треба шукати синоніми, адже ти ж хотів використати саме це слово!
2. Бійся робити помилки!
Страх ніколи не стане величезним бар'єром, який ускладнить прогрес. Якщо ти знаєш правила граматики і щосили намагаєшся вести розмову, але не виходить - перестань, тобі слід уникати складних і довгих розмов англійською! Такі стресові ситуації тільки виб'ють із колії і нічого не навчать.
Завжди потрібно думати, як люди можуть відреагувати і що вони скажуть. Ніхто крім тебе не робить помилки, тому стеж за своїми висловами.
3. Критикуй себе!
Негативне ставлення допомагає покращити процес навчання. Якщо ти виявив, що постійно кажеш собі такі негативні речі:
«Чому я завжди помиляюся? Я такий дурний.
«Я завжди роблю помилки; Я ніколи не стану кращим у цьому.
"Я не знаю, що сказати, так важко говорити англійською".
Так тримати, молодець! Не треба перетворювати їх на позитивні висловлювання. Обов'язково повторюй ці ідеї часто; вони є чудовим способом запрограмувати твій мозок. Уяви собі, що двері в твоєму мозку повинні відчинитися для надходження нової інформації. Ці висловлювання ідеально підходять для того, щоб зачинити двері!
4. Нерви!
Не говори англійською при кожній нагоді. Якщо ти подумаєш про те, що потрібно сказати або як правильно побудувати пропозиції, ти тільки рознервуєшся. Навіщо воно тобі потрібне? Не потрібно поспішати залишати зону комфорту без особливої потреби.
Чим менше ти кажеш, тим впевненіше і комфортніше ти почуваєшся, і тим швидше ти навчишся правильно спілкуватися англійською!
{Баннер #1}
5. Не став конкретних цілей!
Скажіть собі: «Я маю ще повчити англійської» або «Було б добре покращити мою англійську. Цього достатньо. Тобі не потрібно бути більш точним у своїх цілях, тому ти можеш просто припинити планування на цьому етапі.
Людям, які вивчають англійську мову, не потрібні такі цілі:
Я хочу написати правильні електронні листи англійською мовою.
Я хочу вчити нове слово англійською щодня протягом наступних трьох місяців.
Я хочу дивитися фільми та серіали лише англійською мовою.
6. Вибачайся завжди!
Всі, крім тебе, знають англійську ідеально - так що вибачайся щоразу за те, що неправильно говориш англійською!
Головне, щоб ти навіть не намагався говорити чи писати, більшість людей і так зрозуміють, що тобі твого рівня достатньо. Так що розслабся і мовчи!
7. Навчайся тільки в класі і тільки з репетитором!
Навчання на курсах – це чудово, тому що ти можеш ставити запитання, вбирати в себе багато корисної інформації від викладача та ділитися ідеями з одногрупниками. Навіщо тобі сидіти вдома, трудиться і повторювати? Це займе багато часу та зусиль.
Тренуйся говорити англійською тільки тоді, коли в тебе є урок англійської. Наприклад, якщо ти на вечірці, де хтось розмовляє англійською, перемістися в інший бік кімнати та пошукай діалоги своєю рідною мовою.
Не потрібно впроваджувати англійську мову у своє повсякденне життя поза своїми заняттями, адже навіщо ти тоді платиш за них?
Ну як тобі наші антилайфхакі? Всі вищезгадані шкідливі поради не найкращий спосіб навчатися, і вони безумовно не вплинуть на якісне навчання, а навіть навпаки – погіршать твої навички. Тому роби все навпаки і ти сам не помітиш, як багато чого досягнеш.